Přejít na obsah
Holešovice.cz

Chceš se správně naučit parkourové základy, ale taky spoustu skvělých triků? Na Výstavišti jsme si pro tebe připravili skvělé workshopy pod dohledem zkušených parkouristů. Workshopy jsou rozděleny do sekce „začátečník a mírně pokročilý“ a „pokročilý“. Nezáleží tedy na tom, kolik ti je let, ani jestli už máš zkušenosti, důležité je si to vyzkoušet!
Jsi začátečník nebo lehce pokročilý? Na workshopu se naučíš základní parkourové techniky – přeskoky překážek, rovnovážná cvičení, parakotouly, pohyb na překážkách, koordinační cvičení i základní akrobacii.
Jsi už pokročilý?  V tom případě se můžeš těšit na náročnější parkourové techniky – balancování na trubkách ve výšce, přeskoky překážek v rychlosti, efektivní cesta na vrchol betonových kvádrů, rychlé změny směru při pohybu na dřevěných kůlech a na pokročilou akrobacii.
Vyber si termín, vyplň přihlášku, vem sportovní oblečení a doraž za námi na Výstaviště!
Datum: 20.6.2020 s Jardou Chumem/18.7.2020 s Janem Mišovičem/15.8.2020 s Jakubem Kremljovem
 
Čas: 14:00-16:00 – začátečník a mírně pokročilý, 16:30-18:30 – pokročilý
Cena: 390 Kč/osoba
Chci se přihlásit na workshop 20.6.2020! – ZRUŠENO
Chci se přihlásit na workshop 18.7.2020!
Chci se přihlásit na workshop 15.8.2020!
 
Máte dotaz? Pište na Petra.Rezabkova@prahaexpo.cz
Nevíte kde najít nové parkour hřiště? Podívejte se na mapu Výstaviště.
Provozní řád – parkour

Zkusit si cirkusový trénink, protáhnout si tělo, rozvíjet své pohybové schopnosti, ale i potrénovat soustředění. Na Výstavišti si vaše děti vyzkouší mnohem víc. Společně s lektory a akrobaty z Cirk La Putyky jsme pro ně připravili letní workshopy, ze kterých se jim nebude chtít odejít.
Můžete si vybrat z několika disciplín, workshopy se konají vždy dopoledne a odpoledne. Dítě je možné přihlásit v daný čas pouze na jednu disciplínu, která trvá 90 min. Nebojte, mysleli jsme i na vás, na rodiče. V těsné blízkosti workshopů bude připravený malý karavan s kávou a drobným občerstvením. Než vaše dítě skončí s aktivitou, stihnete si dát kávu i něco dobrého na zub.
Workshopy jsou rozděleny do těchto disciplín – trampolína / žonglování / balancování / pozemní akrobacie / stojky.
Skoky na trampolíně zpevní tělo, zdokonalí koordinaci ve vzduchu a naučí prostorové orientaci. Při žonglování se procvičuje koordinace a rozvoj kreativního myšlení. Balanc zdokonaluje držení těla. Trénuje se chůzí na laně, na velké kouli, nebo na balanční podložce s kulatinou. Pozemní akrobacie kombinuje prvky moderního tance s gymnastikou. Stojky jsou oblíbenou aktivitou cirkusového tréninku, který posiluje záda a zlepšuje držení těla. Dopolední workshop se koná v čase od 10:00 do 11:30 hod.
Odpolední workshop se koná v čase od 15:00 do 16:30 hod.
 
Termíny
11.7.2020 – přihlásit
25.7.2020 – přihlásit
8.8.2020 – přihlásit
22.8.2020 – přihlásit
Cena 290 Kč/dítě (dopolední/odpolední)
 
Doporučujeme pevnou obuv a přiléhavé sportovní oblečení.
V případě nepříznivého počasí se workshopy konají v Křižíkových pavilonech.
Workshopy se konají ve spodní části Výstaviště, na konci Bruselské cesty (č.31) u dětského pískoviště. Nevíte kudy k nám? Podívejte se na mapu Výstaviště.

×
×
  • Vytvořit...